|   r.Dla kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

INFORMACJE PODSTAWOWE
• nauka trwa 3 lata, kończy się maturą
• zajęcia w systemie zaocznym, co 2 tygodnie w soboty i niedziele
• wielu absolwentów zdaje maturę i podejmuje studia wyższe

WYMAGANE DOKUMENTY
1. Podanie o przyjęcie do szkoły /pobierz formularz podania tutaj/.
2. Świadectwo ukończenia szkoły niższego szczebla(ośmioklasowej szkoły podstawowej, gimnazjum albo branżowej lub zawodowej).
3. Ksero dowodu osobistego
4. Fotografia legitymacyjna - 1 szt.

HARMONOGRAM REKRUTACJI
• Składanie podań oraz świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla w sekretariacie szkoły - pobierz formularz podania tutajNazywam się Danuta Bartak. Ukończyłam Liceum dla Dorosłych w Sobolewie. Szkoła ta jest na wysokim poziomie pod względem edukacyjnym i wychowawczym. Gwarantuje bardzo dobre przygotowanie uczniów do następnego etapu edukacji. Nauczyciele, którzy z nami pracowali byli wymagający, a za razem wyrozumiali i życzliwi dla nas. Atmosfera ogólnie jest bardzo przyjazna. Naukę w tej szkole podjęłam, gdyż moje wykształcenie zawodowe nie spełniało wymogów oczekiwanych przez Dyrekcję firmy, w której praca by mnie interesowała. Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej szkoły. Z całą pewnością mogę polecić tę szkołę. Pozdrawiam Danuta Bartak


Witam. Nazywam się Małgorzata, byłam słuchaczem LO w Sobolewie dla dorosłych. Wybrałam tę szkołę, ponieważ ma pozytywne opinie i wykwalifikowaną kadrę. Ludzie, z którymi miałam kontakt byli mili i fajni, a nauczyciele potrafili przekazać swoją wiedzę. Na co dzień pracuję, a szkoła wyznaczyła mi nowy cel, do którego zmierzałam z wielkim zapałem. Pozwoliło mi to spełnić swoje ambicje. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Trafny wybór. Polecam, Małgorzata Rogulska.Cześć! Nazywam się Monika Ćwiklak i ukończyłam LOD. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły, ponieważ panowała tutaj bardzo miła i przyjazna atmosfera. Nauczyciele byli bardzo życzliwi, chętnie nam pomagali, nawiązywali kontakt z uczniami, ale również dużo wymagali. Bardzo zachęcam do wyboru tej szkoły, a przede wszystkim osoby które chcą uzupełnić swoją wiedzę. Pozdrawiam!Edukację swoją postanowiłem rozszerzyć w LOD, ponieważ dotychczasowe wykształcenie nie było dla mnie satysfakcjonujące, nie pozwalało mi się rozwijać zawodowo. W ten sposób uzupełniłem braki z wiedzy ogólnej. Wykształcenie średnie pozwala mi na szerszą weryfikację ofert pracy, co również jest związane z większymi finansami. Wszystkim niezdecydowanym polecam. Pozdrawiam Paweł Nakonieczny.


Serdecznie zapraszamy!