|   r.



























Lista uczestników Zjazdu Absolwentów LO w Sobolewie

Lp. Nazwisko i imię /Nazwisko rodowe/ Rocznik
1.Magnuszewski Andrzej1951
2.Mikulska Daniela /Doktór/1951
3.Jurczak Janusz1955
4.Kurek Stanisław1955
5.Szafran Ireneusz1956
6.Zackiewicz Kazimierz1959
7.Cyngot Stanisława /Pajączkowska/1962
8.Dźwigałowski Florian1962
9.Bieńko Anna1963
10.Klimaszewska-La Wiesława /Klimaszewska/1963
11.Lalik Bożenna /Kowalska/1963
12.Łukasik Jan1963
13.Obara Roman1963
14.Wyskwar Urszula /Pietrzak/1963
15.Ziułkowska Alina /Jakubasik/1963
16.Głogowska Justyna /Łapacz/1964
17.Kołakowska Barbara1964
18.Kwiatkowski Zenon1964
19.Sprzęczka Jan1964
20.Błachnio Irena /Dworak/1965
21.Cieśla Adam1965
22.Gajdziński Tadeusz1965
23.Komar Janusz1965
24.Malinowski Bogdan1965
25.Płócienniczak Wanda /Rudzka/1965
26.Staroń Jerzy1965
27.Szuchniewicz Lidia /Kryczko/1965
28.Włodarczyk Barbara /Wiśnicka/1965
29.Żaboklicki Tadeusz1965
30.Gałęzowska Halina /Andrzejewska/1966
31.Kania Ewa /Pracz/1966
32.Karasińska Zdzisława1966
33.Krawczyk Leszek1966
34.Latuszek Jan1966
35.Lechniak Wanda1966
36.Poświata Jan1966
37.Pyza Anna /Dunicz/1966
38.Sępka Genowefa1966
39.Uszko Zofia /Jabłońska/1966
40.Babik Jerzy1967
41.Bober Czesław1967
42.Gaładyk Janina /Ukleja/1967
43.Krogulec Jan1967
44.Krzemińska Zofia /Zięcina/1967
45.Krześniak Leszek1967
46.Łagowski Bogdan1967
47.Sopoćko Elżbieta /Andrzejewska/1967
48.Staręga Stanisław1967
49.Wasilewska Halina /Uljasz/1967
50.Wojdat Tadeusz1967
51.Zdrajkowska Janina /Kowalczyk/1967
52.Januszek Halina /Kusak/1968
53.Krogulec Włodzimierz1968
54.Ostasiewicz Wiesław1968
55.Zientecka Wiesława /Andrzejewska/1968
56.Blusiewicz Anna /Wiśnioch/1969
57.Jakubaszek Janina1969
58.Kazimierak Kazimiera /Sobol/1969
59.Ledzińska Maria1969
60.Madej Jan1969
61.Paśnicka Anna /Trzmiel/1969
62.Paziewski Witold1969
63.Pieńkosz Jolanta1969
64.Poczek Tadeusz1969
65.Potrzuska Lidia /Kowalska/1969
66.Rakowska Zofia /Rowicka/1969
67.Zalski Krzysztof1969
68.Błachnio Danuta /Ośko/1971
69.Halicki Leszek1971
70.Kwiecińska Maria /Rybicka/1971
71.Orłowska Wiesława /Krupa/1971
72.Stań Barbara /Śliwecka/1971
73.Strzeżysz Teresa /Ściślak/1971
74.Wróbel Zdzisław1971
75.Czubak Grażyna /Kowalewska/1972
76.Grzybowska-Oleksiak Ewa /Grzybowska/1972
77.Halicka Hanna1972
78.Kiełbus Bogumiła /Staniak/1972
79.Konopka Wanda /Babik/1972
80.Kowalczyk Marek1972
81.Krupa Witold1972
82.Tęcza Teresa /Szczepaniak/1972
83.Urawski Krzysztof1972
84.Zadura Leszek1972
85.Balas Barbara /Gładysz/1973
86.Ciota Henryk1973
87.Czechowska Jadwiga /Biernacka/1973
88.Mikulski Grzegorz1973
89.Pawlak Marianna /Piotrowska/1973
90.Śliwińska Danuta /Stodulska/1973
91.Stoń Stanisław1973
92.Wróbel Grażyna /Wikło/1973
93.Blachnio Stanisława /Wiśnioch/1974
94.Gromoł Andrzej1974
95.Komorek Stanisław1974
96.Koniecka Grażyna /Tomaszek/1974
97.Kostecki Wojciech1974
98.Kowalczyk Zofia1974
99.Lipiec Izabela /Kwaśniak/1974
100.Pałyska Andrzej1974
101.Rękawek Krzysztof1974
102.Włodarczyk Jolanta /Paziewska/1974
103.Barwicka Ewa /Paszkowska/1975
104.Chojna Witold1975
105.Cieśla Teresa /Bieńko/1975
106.Drągowska Urszula /Błachnio/1975
107.Hunikowska Maria /Józwicka/1975
108.Karczewska Jadwiga /Krogulec/1975
109.Karwasik Hanna /Sawicka/1975
110.Kędzierski Piotr1975
111.Kowalczyk Anna /Kędzior/1975
112.Koza Sylwia /Grula/1975
113.Lipiński Andrzej1975
114.Orowiecka Teresa /Gładysz/1975
115.Rokicki Adam1975
116.Sawicka Hanna1975
117.Ślesicka Teresa /Pracz/1975
118.Świtoń Elżbieta /Wiśnicka/1975
119.Tywanek Maria /Mikulska/1975
120.Czechowska Jadwiga /Sobol/1976
121.Dąbrowski Henryk1976
122.Drągowski Stanisław1976
123.Kasznia Halina /Kurach/1976
124.Krzemińska Zofia1976
125.Matusiak Zofia /Jakubowska/1976
126.Nowak Jolanta /Dworak/1976
127.Rudzka Halina /Brzostek/1976
128.Staniak Sylwester1976
129.Stefaniak Barbara /Wieczorek/1976
130.Suszka Maria /Marciniak/1976
131.Szeląg Ewa /Bogucka/1976
132.Urban Irena /Wiśniewska/1976
133.Ziędalska Halina /Wolszczak/1976
134.Dąbała Elżbieta /Pawlik/1977
135.Dębek Agnieszka /Jóźwicka/1977
136.Dębek Hanna /Niewczas/1977
137.Olek Bogdan1977
138.Orechwo Zenon1977
139.Piechota Barbara /Gromoł/1977
140.Rucińska Anna /Kalbarczyk/1977
141.Ściślak Witold1977
142.Surmacz Bogdan1977
143.Tobiasz Tadeusz1977
144.Tywanek Zbigniew1977
145.Wachnicka Aleksandra /Kliczek/1977
146.Ksiezyk Alicja /Majchrzak/1978
147.Majewska Jadwiga /Pośpiech/1978
148.Sosnówka Krystyna /Wróbel/1978
149.Całczyński Mirosław1980
150.Fryc Zofia /Kowalczyk/1980
151.Kowalczyk Maria /Zabiegałowska/1980
152.Pięta Elżbieta /Więckowska/1980
153.Rokicki Jerzy1980
154.Wachnicka Bożena /Olek/1980
155.Władzińska Teresa /Pielak/1980
156.Żochowski Robert1980
157.Lodoń Tomasz1982
158.Pawlak Jerzy1982
159.Głaszczka Andrzej1983
160.Głaszczka Zenona /Olek/1983
161.Matyka Mirosław1983
162.Kowalczyk-Barej Anna /Kowalczyk/1984
163.Kowalewska Mariola /Radziej/1984
164.Łapacz Ewa /Włodarczyk/1984
165.Blachowicz Anna /Półchłopek/1985
166.Czyżewski Jacek1985
167.Zabielska Beata /Zabiegałowska/1985
168.Lodoń Marek1986
169.Śliz Mirosław1986
170.Apolinarska Małgorzata /Śliwecka/1987
171.Gazda Sylwester1987
172.Kwaśniak Beata /Mądra/1987
173.Okwiecinski Grzegorz1987
174.Ośko Andrzej1987
175.Rybicka Lidia /Załęcka/1987
176.Wolszczak Małgorzata /Bożek/1987
177.Babik Dariusz1989
178.Ragus Mirosław1989
179.Komorniczak Ewa /Kania/1990
180.Książek Joanna /Luśnia/1990
181.Kuchler Jolanta /Ćwiklak/1990
182.Kusak Anna /Brzostowska/1990
183.Lodoń Małgorzata /Michalec/1990
184.Nagadowska Agnieszka /Karaś/1990
185.Parzyszek Małgorzata /Urawska/1990
186.Wiązowska Anna /Fal/1990
187.Skoczek Elżbieta /Urawska/1991
188.Dobrowolska Elżbieta /Jankowska/1992
189.Grabowiecka Urszula1992
190.Klimek Izabela /Lis/1992
191.Krupa Jolanta1992
192.Strzeżek Anna /Czechowska/1992
193.Żabczyńska Emilia /Gromadzka/1992
194.Bernatek Małgorzata /Warowna/1993
195.Błachnio Marzena /Kwaśniak/1993
196.Bogucka Kinga /Kasprzak/1993
197.Gładysz Marcin1993
198.Gniadek Agnieszka /Kowalczyk/1993
199.Kwaśniewska Magdalena /Pastwa/1993
200.Lasocka Agnieszka /Wiącek/1993
201.Siejka Anna /Pracz/1993
202.Szczepańska Małgorzata1993
203.Żukowska Małgorzata /Rusak/1993
204.Ambroziak Anna /Wiśnioch/1994
205.Ambroziak Tomasz1994
206.Dziubak Artur1994
207.Filipowicz Mariusz1994
208.Gozdal Dorota /Makowska/1994
209.Kobus Robert1994
210.Kowalczyk Urszula /Gazda/1994
211.Królikowska Agnieszka /Ziendalska/1994
212.Lasota Wioletta /Zowczak/1994
213.Maciejewska Donata /Ostrowska/1994
214.Ptaszyński Artur1994
215.Rusak Paweł1994
216.Wichowicz Paulina /Gugała/1994
217.Wójcik-Mendyk Edyta /Majek/1994
218.Błachnio Magdalena1995
219.Gładysz Monika /Maraszek/1995
220.Gugała Maciej1995
221.Mąkowska Dominika /Jóźwicka/1995
222.Markowska Marzena /Chmielak/1995
223.Rusak Aneta /Nazorek/1995
224.Staś Anna /Kazimierak/1995
225.Tomaszek Marzena /Kwaśniak/1995
226.Zychora Anna1995
227.Babik Jan1996
228.Białecka Mariola /Nozorek/1996
229.Boryń Małgorzata /Błachnio/1996
230.Florczak Agnieszka /Majewska/1996
231.Kamińska Beata /Wojdat/1996
232.Kędzior Tomasz1996
233.Kovac Magdalena /Okwiecińska/1996
234.Rembek Renata1996
235.Sosnowska Agata /Janisiewicz/1996
236.Ukleja Artur1996
237.Ukleja Jarosław1996
238.Leśniewska Alicja /Mądra/1997
239.Ponichtera Ilona /Ukleja/1997
240.Jankowska Anna /Rybicka/1998
241.Krogulec Małgorzata /Mądra/1998
242.Mianowska Małgorzata /Iwanek/1998
243.Wiśnioch Marcin1998
244.Janczak Agnieszka /Gładysz/1999
245.Kondej Renata /Klingert/1999
246.Kowalczyk Magdalena /Dołęzka/1999
247.Majsterek Aleksandra /Stempień/1999
248.Pawelec Dorota1999
249.Proczek Michał1999
250.Prudzyńska Elżbieta /Karaś/1999
251.Skoczylas Agata /Piętka/1999
252.Iwanek Tomasz2000
253.Jaczewski Łukasz2000
254.Stępniewski Adam2000
255.Chmielak Artur2001
256.Dylewska Aleksandra /Trzpil/2001
257.Gładysz Ewa2001
258.Kołaczek Leszek2001
259.Krzemińska Urszula2001
260.Łukasik Paweł2001
261.Marczyńska Ewa /Madejska/2001
262.Ostanek Łucja /Wierzbicka/2001
263.Pawelec Anna2001
264.Żak Monika /Szaniawska/2001
265.Bąkała Łukasz2002
266.Bąkała Monika /Wnuk/2002
267.Brzezińska Ewelina /Chmielak/2002
268.Ciesielska Edyta /Kowalczyk/2002
269.Kępka Magdalena2002
270.Michalec Beata /Kuk/2002
271.Michalec Piotr2002
272.Ostanek Adam2002
273.Starosz Ewa /Bachman/2002
274.Szalast Monika /Gajda/2002
275.Szczerkowska Edyta /Bieńko/2002
276.Urbaniak Monika /Miszczak/2002
277.Zawadzki Karol2002
278.Kasprzak Krystian2003
279.Kornas Beata /Bondel/2003
280.Bachman Małgorzata2004
281.Bielecki Paweł2004
282.Chmielewska Iwona /Bożek/2004
283.Czechowski Daniel2004
284.Domańska Beata2004
285.Kasprzak Izabela /Kazimierak/2004
286.Maćkowiak Maja2004
287.Mączyńska Marta2004
288.Michalec Paweł2004
289.Ostanek Andrzej2004
290.Pawłowski Stanisław2004
291.Pracz Rafał2004
292.Prokop Radosław2004
293.Pyl Dariusz2004
294.Ślesicki Grzegorz2004
295.Władziński Tomasz2004
296.Wojdat Dorota /Kazimierak/2004
297.Kurach Kornelia2005
298.Małachowska Monika /Siembor/2005
299.Rudzki Adam2005
300.Rulak Monika /Karpińska/2005
301.Trzmiel Małgorzata /Pigłas/2007
302.Ukleja Karolina2007
303.Wiśniewska Izabela2007
304.Zduńczyk Karolina2008
305.Frelik Marzena2009
306.Błażejczyk Cezary2011
307.Kalbarczyk Ewelina2011
308.Komar Wioletta2011
309.Kowalska Karolina2011
310.Krupa Krzysztof2011
311.Paziewska Monika2011
312.Szostek Patrycja2011
313.Urawska Barbara2011
314.Rogulska Karolina2012

Absolwentów chcących się jeszcze zapisać na Zjazd, prosimy o kontakt z sekretariatem
- tel. 25 682 50 49.

Osoby, które jeszcze nie dokonały wpłaty, prosimy o jak najszybsze uregulowanie płatności.

// Skrypt do gromadzenia statystyk google - Google Universal Analytics