|   r.
Dla kandydatów do internatu

Internat przy Zespole Szkół w Sobolewie jest koedukacyjny, liczy 42 miejsc.
Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w nowe meble.
Internat zapewnia całodobową opiekę.

W świetlicy internatu można korzystać z telewizji cyfrowej, DVD i nowych komputerów z dostępem do Internetu.
Młodzież korzysta z siłowni i hali sportowej w czasie wolnym.

Budynek jest zmodernizowany i wyremontowany. Posiada sieć wi-fi.

Organizowane są tradycyjne imprezy internackie, takie jak: otrzęsiny, andrzejki, mikołajki, wieczór wigilijny i inne.Hejka! Nazywam się Marta, chodzę do I klasy Liceum w Sobolewie. Zdecydowałam się zamieszkać w internacie, ponieważ mam dosyć trudny dojazd do szkoły. Nie żałuję tej decyzji. W internacie panuje miła atmosfera. Posiadamy dostęp do wi-fi, komputerów, hali sportowej i siłowni. Wychowawcy w internacie są mili, uprzejmi i pomocni. Wszystkich, którzy wybiorą LO w Sobolewie, a mają daleko, zachęcam do zamieszkania w internacie.
Nauczanie jest na wysokim poziomie. Każdy nauczyciel z naszego Liceum dąży do tego, aby nas jak najwięcej nauczyć i jak najlepiej przygotować do tej strasznej matury. Dużym plusem naszej szkoły jest dowolny wybór przedmiotów rozszerzonych. Z całego serca polecam Wam naszą szkołę i internat.
Marta Owczarczyk, kl. I- Bezpieczeństwo PubliczneHej :) Jestem Karolina i chodzę do klasy o profilu Bezpieczeństwo publiczne. Mieszkam daleko od szkoły, lecz nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, ponieważ przy ZSP w Sobolewie funkcjonuje internat. Jeżeli dojazd jest dla Ciebie trudny, to nasza internacka rodzina przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Panuje tu naprawdę rodzinna atmosfera, wszyscy jesteśmy ze sobą zżyci. Aż chce się tu wracać!
Więc jeśli masz problem z dojazdami, internat jest idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Pozdrawiam ;)
Karolina Baranowska, kl. II - Bezpieczeństwo Publiczne

Cześć! Mam na imię Dominika i uczęszczam do Liceum w Sobolewie o profilu Bezpieczeństwo Publiczne. Wybrałam ten profil, ponieważ od zawsze marzyłam swoją przyszłość związać ze służbami mundurowymi. Profil ten jest dla mnie bardzo atrakcyjny oraz atmosfera w szkole. Mamy kilka dodatkowych zajęć, które na pewno przydadzą się nam, aby realizować swoje marzenia. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, mamy możliwość dobrania przedmiotów rozszerzonych według własnego uznania. Poziom nauczania jest wysoki. Nauczyciele dążą do tego, abyśmy jak najwięcej wiedzy wynieśli z lekcji! Szkoła ma wysoką zdawalność matur. Z racji tego, że mam trudny dojazd do szkoły, zdecydowałam się na zamieszkanie w internacie, który znajduje się obok naszej szkoły. Jest tu przyjemna atmosfera, traktujemy się jak rodzina, a opiekunowie są pomocni jak nauczyciele w szkole. Zapraszam do internatu! Polecam!
Dominika Sacałowska, kl. I- Bezpieczeństwo Publiczne
Czołem! :D Mam na imię Paweł i uczęszczam do klasy politechnicznej Liceum Ogólnokształcącego w Sobolewie. Z powodu trudnego dojazdu do szkoły zdecydowałem się na zamieszkanie w internacie, o którym chciałbym nieco Ci opowiedzieć. Mówiąc w skrócie, jest ekstra! :D Smaczne posiłki, przyjazna atmosfera i znacznie więcej czasu niż w przypadku, gdyby trzeba było dojeżdżać. To tylko niektóre z argumentów, które przekonują do zamieszkania w internacie. Dzięki dostępowi do hali sportowej, wi-fi, siłowni oraz świetlicy nie nudzimy się w wolnym czasie, a wychowawcy są bardzo mili, uprzejmi i pomocni. Tak więc, jeżeli Twój dojazd do Sobolewa jest utrudniony, internat będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszam! :)
Paweł Ługowski, kl. II – Politechniczna


Siemka kochani! Mam na imię Marta. Profil Bezpieczeństwo Publiczne wybrałam z tego względu, że swoją przyszłość wiążę ze służbami mundurowymi, a konkretnie ze strażą graniczną. Do wyboru tej szkoły, skłoniła mnie także wizja dowolnych przedmiotów rozszerzonych. W szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, nauczyciele są bardzo wymagający, ale także życzliwi i pomocni. Sam poziom nauki jest wysoki, co jest ogromnym plusem do przygotowań do egzaminu maturalnego. Nasze Liceum posiada świetną halę sportową, gdzie każdego dnia odbywają się SKSy, na które śmiało można uczęszczać. Internat wraz ze stołówką, w której możemy zjeść przepyszny obiad, także jest cudownym miejscem. Polecam z całego serca, bo sama jestem mieszkanką. W szkole mamy zespół muzyczny oraz koła zainteresowań, przez co jestem przekonana, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Serdecznie zapraszam Was do naszego Liceum, myślę, że nie pożałujecie tego wyboru i do zobaczenie we wrześniu! 🙂
Marta Urbańska, kl. I - Bezpieczeństwo Publiczne
Hejka, jestem Natalia. Chodzę do klasy o profilu politechnicznym. Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły. Ostatecznie zdecydowałam się na to Liceum, ponieważ skusił mnie tutejszy internat. Moja droga do szkoły jest dość ciężka, ale mieszkając tutaj, nie tracę czasu na dojazdy, dzięki czemu mogę lepiej skupić się na nauce oraz innych rzeczach. Jeżeli masz również problem z dojazdem albo poranne wstawanie nie jest Twoją mocną stroną, to serdecznie zapraszam Cię do naszego internatu. Panuje tu cudowna atmosfera. Mamy wspaniałych opiekunów, którzy troszczą się o nas i poświęcają nam dużo uwagi. Jestem pewna, że nie będziesz żałował! 🙂
Natalia Szulc, kl. II - PolitechnicznaSerdecznie zapraszamy!