r.
Dla kandydatów do internatu

Internat przy Zespole Szkół w Sobolewie jest koedukacyjny, liczy 42 miejsc.
Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w nowe meble.
Internat zapewnia całodobową opiekę.

W świetlicy internatu można korzystać z telewizji cyfrowej, DVD i nowych komputerów z dostępem do Internetu.
Młodzież korzysta z siłowni i hali sportowej w czasie wolnym.

Budynek jest zmodernizowany i wyremontowany. Posiada sieć wi-fi.

Organizowane są tradycyjne imprezy internackie, takie jak: otrzęsiny, andrzejki, mikołajki, wieczór wigilijny i inne.Hej :) Jestem Karolina i chodzę do klasy o profilu Bezpieczeństwo publiczne. Mieszkam daleko od szkoły, lecz nie stanowi to dla mnie żadnego problemu, ponieważ przy ZSP w Sobolewie funkcjonuje internat. Jeżeli dojazd jest dla Ciebie trudny, to nasza internacka rodzina przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Panuje tu naprawdę rodzinna atmosfera, wszyscy jesteśmy ze sobą zżyci. Aż chce się tu wracać!
Więc jeśli masz problem z dojazdami, internat jest idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Pozdrawiam ;)
Karolina Baranowska, kl. I- Bezpieczeństwo PubliczneCzołem! :D Mam na imię Paweł i uczęszczam do klasy politechnicznej Liceum Ogólnokształcącego w Sobolewie. Z powodu trudnego dojazdu do szkoły zdecydowałem się na zamieszkanie w internacie, o którym chciałbym nieco Ci opowiedzieć. Mówiąc w skrócie, jest ekstra! :D Smaczne posiłki, przyjazna atmosfera i znacznie więcej czasu niż w przypadku, gdyby trzeba było dojeżdżać. To tylko niektóre z argumentów, które przekonują do zamieszkania w internacie. Dzięki dostępowi do hali sportowej, wi-fi, siłowni oraz świetlicy nie nudzimy się w wolnym czasie, a wychowawcy są bardzo mili, uprzejmi i pomocni. Tak więc, jeżeli Twój dojazd do Sobolewa jest utrudniony, internat będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszam! :)
Paweł Ługowski, kl. I – Politechniczna


Hejka, jestem Natalia. Chodzę do pierwszej klasy o profilu politechnicznym. Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły. Ostatecznie zdecydowałam się na to Liceum, ponieważ skusił mnie tutejszy internat. Moja droga do szkoły jest dość ciężka, ale mieszkając tutaj, nie tracę czasu na dojazdy, dzięki czemu mogę lepiej skupić się na nauce oraz innych rzeczach. Jeżeli masz również problem z dojazdem albo poranne wstawanie nie jest Twoją mocną stroną, to serdecznie zapraszam Cię do naszego internatu. Panuje tu cudowna atmosfera. Mamy wspaniałych opiekunów, którzy troszczą się o nas i poświęcają nam dużo uwagi. Jestem pewna, że nie będziesz żałował! 🙂
Natalia Szulc, kl. I - PolitechnicznaHej! Nazywam się Cezary, chodzę do II klasy Liceum w Sobolewie. Zdecydowałem się zamieszkać w internacie, ponieważ mam dosyć trudny dojazd do szkoły. Nie żałuję tej decyzji. W internacie panuje miła atmosfera. Posiadamy dostęp do wi-fi, komputerów, hali sportowej i siłowni. Wychowawcy w internacie są mili, uprzejmi i pomocni. Potrawy w internacie są bardzo dobre. Wszystkich, którzy wybiorą LO w Sobolewie, a mają daleko, zachęcam do zamieszkania w internacie. Pozdrawiam.
Cezary Winek, kl. II - Bezpieczeństwo PubliczneMam na imię Weronika i chodzę do klasy Uniwersyteckiej. Z powodu trudnego dojazdu postanowiłam zamieszkać w internacie, który znajduje się obok szkoły. Zamieszkanie w internacie to doskonałe rozwiązanie. Nie tracę czasu na dojazdy, dzięki czemu mogę lepiej skupić się na nauce oraz innych interesujących mnie rzeczach. W internacie mieszkają świetni ludzie, którzy są bardzo mili i zawsze chętnie pomagają. Panuje tu cudowna atmosfera. Mamy wspaniałych opiekunów, którzy troszczą się o nas i poświęcają nam dużo uwagi. W naszym „drugim domu” znajduje się świetlica, która wyposażona jest w nowe komputery, z których możemy korzystać w każdej chwili. Mamy także jadalnię, która jest miejscem integrowania się wszystkich mieszkańców poprzez wspólne posiłki (każdy posiłek w internacie jest pyszny :D ). W wolnych chwilach organizowane są wyjścia na halę sportową.
Masz trudny dojazd do szkoły? Zapraszam do internatu - nie będziesz żałować! :D
Weronika Grylak, kl. II - UniwersyteckaSerdecznie zapraszamy!