r.

Dla kandydatów do Szkoły Branżowej
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - nauka trwa 3 lata

• tylko 3 dni nauki w szkole w tygodniu
• pozostałe dni - praktyka zawodowa w wybranym zakładzie pracy
• obowiązkowy coroczny 4-tygodniowy kurs przedmiotów zawodowych
• zajęcia z informatyki
• język angielski
• absolwenci mają możliwość kontynuowania nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych i uzyskania tytułu technika w swoim zawodzie

• Klasa wielozawodowa


Mam na imię Magda. Chodzę do BS w Sobolewie. Jest tu bardzo miła atmosfera i pomocni nauczyciele. Można tu znaleźć dużo koleżanek i kolegów. Wybrałam zawód fryzjer, bo bardzo chciałam się w tym zawodzie kształcić. Bardzo polecam naszą szkołę.
Magdalena Górka, kl. III wielozawodowa

Siema!
Mam na imię Dominik, byłem uczniem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz, ponieważ się tym bardzo interesuję. Dzięki praktykom, kursom i nauce w szkole miałem możliwość rozwijania się w swoim zawodzie.
Wybrałem szkołę w Sobolewie, ponieważ jest miła atmosfera, fajni ludzie, mili i bardzo pomocni nauczyciele. Serdecznie zapraszam do naszej szkoły!
Dominik Stefaniak, absolwent klasy wielozawodowejMam na imię Marcin. Uczęszczałem do klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz, ponieważ interesuję się tym. Dzięki praktykom w zakładzie piekarskim, kursom zawodowym i nauce w szkole miałem możliwość rozwinięcia się o wiele bardziej w swoim zawodzie. Wybrałem szkołę w Sobolewie, ponieważ atmosfera w niej jest fajna, nauczyciele są przyjaźni i pomocni. Zawsze mogłem liczyć na ich pomoc oraz wsparcie.
Serdecznie polecam naszą szkołę!
Marcin Żak, absolwent klasy wielozawodowej


Siema
Mam na imię Michał jestem absolwentem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód mechanik samochodowy, ponieważ się tym interesowałem od małego, a klasę wielozawodową - żeby mieć zawód i pracę w zawodzie, który lubię. Serdecznie polecam tę szkołę.
Michał Ziędalski, absolwent klasy wielozawodowej
Siemanko!
Mam na imię Patryk. Jestem absolwentem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz. Dzięki praktykom w piekarni, kursom i nauce w tej szkole mam możliwość rozwinięcia się w swoim zawodzie.
W szkole jest miła atmosfera, przyjaźni i pomocni nauczyciele.
Serdecznie zapraszam do wybrania naszej szkoły!
Patryk Kobus, absolwent klasy wielozawodowej
Serdecznie zapraszamy!