r.

Dla kandydatów do Szkoły Branżowej
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - nauka trwa 3 lata

• tylko 3 dni nauki w szkole w tygodniu
• pozostałe dni - praktyka zawodowa w wybranym zakładzie pracy
• obowiązkowy coroczny 4-tygodniowy kurs przedmiotów zawodowych
• zajęcia z informatyki
• język angielski
• absolwenci mają możliwość kontynuowania nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych i uzyskania tytułu technika w swoim zawodzie

• Klasa wielozawodowa


Mam na imię Magda. Chodzę do klasy 1a BS w Sobolewie. Jest tu bardzo miła atmosfera i pomocni nauczyciele. Można tu znaleźć dużo koleżanek i kolegów. Wybrałam zawód fryzjer, bo bardzo chcę się w tym zawodzie kształcić. Bardzo polecam naszą szkołę.
Magdalena Górka, kl. II - wielozawodowa

Siema!
Mam na imię Dominik, jestem uczniem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz, ponieważ się tym bardzo interesuję. Dzięki praktykom, kursom i nauce w szkole mam możliwość rozwijania się w swoim zawodzie.
Wybrałem szkołę w Sobolewie, ponieważ jest miła atmosfera, fajni ludzie, mili i bardzo pomocni nauczyciele. Serdecznie zapraszam do naszej szkoły!
Dominik Stefaniak, kl. III - wielozawodowaMam na imię Marcin. Uczęszczam do klasy drugiej wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz, ponieważ interesuję się tym. Dzięki praktykom w zakładzie piekarskim, kursom zawodowym i nauce w szkole mam możliwość rozwinięcia się o wiele bardziej w swoim zawodzie. Wybrałem szkołę w Sobolewie, ponieważ atmosfera w niej jest fajna, nauczyciele są przyjaźni i pomocni. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc oraz wsparcie.
Serdecznie polecam naszą szkołę!
Marcin Żak, kl. III - wielozawodowa


Siema
Mam na imię Michał jestem uczniem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód mechanik samochodowy, ponieważ się tym interesowałem od małego, a klasę wielozawodową - żeby mieć zawód i pracę w zawodzie, który lubię. Serdecznie polecam tę szkołę.
Michał Ziędalski, kl. III - wielozawodowa
Siemanko!
Mam na imię Patryk. Jestem uczniem klasy wielozawodowej. Wybrałem zawód piekarz. Dzięki praktykom w piekarni, kursom i nauce w tej szkole mam możliwość rozwinięcia się w swoim zawodzie.
W szkole jest miła atmosfera, przyjaźni i pomocni nauczyciele.
Serdecznie zapraszam do wybrania naszej szkoły!
Patryk Kobus, kl. III - wielozawodowa
Serdecznie zapraszamy!