|   r.

Dyplom "Młoda krew ratuje życie"
02.01.2019


Sukces w Honorowym Krwiodawstwie

„Młoda krew ratuje życie” to hasło Ogólnopolskiego Turnieju, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do popularyzowania idei honorowego oddawania krwi oraz zebrania jak największej ilości krwi w danej placówce. W naszej szkole znają go wszyscy, ponieważ już od wielu lat uczestniczymy w tym turnieju.

Aby oddać krew nie potrzeba wiele – tylko chcieć, odważyć się, mieć ukończone 18 lat i być zdrowym. Wielkie zaangażowanie podczas akcji krwiodawstwa i chęć dzielenia się „darem życia” zostało po raz kolejny nagrodzone. 4 grudnia 2018 roku na uroczystości zorganizowanej przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie otrzymaliśmy miłe upominki, puchar i dyplom za zajęcie II miejsca w XV edycji Turnieju p. h. „Młoda Krew Ratuje Życie” na etapie okręgowym. To bardzo duże osiągnięcie dla tak niewielkiej szkoły jak nasza. Na ten sukces pracowali wszyscy, krwiodawcy, którzy oddawali krew, uczniowie przygotowujący i przeprowadzający akcje, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy, którzy wspierali nas swoją życzliwością, cierpliwie znosząc zamieszanie związane z akcjami.

Wszystkim bardzo dziękujemy i gratulujemy.

Zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 16 stycznia 2019r. Mamy nadzieję, że kolejna edycja turnieju też zakończy się dla nas sukcesem, ale oczywiście nie osiągniemy go bez Waszego udziału i zaangażowania.
Julia Gruszczyk

Skomentuj temat
Nick:

Komentarz: