|   r.

Spotkanie integracyjne klas pierwszych
16.10.2019


Dnia 11 października w popołudniowej porze odbyło się spotkanie klas pierwszych. Uczniowie po lekcjach i corocznym Dniu Patrona, połączonym z w tym roku z Dniem Edukacji Narodowej, wybrali się do Błażejówki na imprezę zapoznawczą.

Uczniowie, by dostać się na miejsce spotkania, musieli pojechać dwoma kursami autobusu. Z informacji wynika, że pierwszy autobus był wypełniony właściwie po sam sufit. Gdy już wszyscy dotarli na miejsce, odbył się poczęstunek składający się z napojów, kiełbasek i bigosu. Wszyscy zachwyceni, w miłej atmosferze jedli posiłek, który był smaczny i soczysty.

Po krótkim odpoczynku nasi DJ-je zapuścili kilka kawałków na rozluźnienie i zachęcenie do tańca. Pierwszym z tańców była belgijka, dzięki której wszyscy byli potem pozytywnie zastawieni do zabawy. Uczniowie bawili się, tańczyli w gronie rówieśników i nauczycieli. Odbyły się też zabawy takie jak kaczuszki, czy "kowbojskie tańce". Wszyscy zadowoleni i wybawieni, musieli zacząć się zbierać, więc po posegregowaniu śmieci i posprzątaniu po sobie, o godzinie 17.00 nastąpił powrót do szkoły. Uczestnicy w poniedziałek mile wspominali powrót.
- "To było jedno z najbardziej udanych spotkań integracyjnych w ostatnim czasie" - wypowiada się uczestnik.

Tak, więc miłym akcentem, dziękujemy za zabawę i integrację, ponieważ na pewno ona nastąpiła.
Julia Sawicka

Skomentuj temat
Nick:

Komentarz: