r.
























Lista uczestnik�w Zjazdu Absolwent�w LO w Sobolewie

Lp. Nazwisko i imi� /Nazwisko rodowe/ Rocznik
1.Magnuszewski Andrzej1951
2.Mikulska Daniela /Doktór/1951
3.Jurczak Janusz1955
4.Kurek Stanisław1955
5.Szafran Ireneusz1956
6.Zackiewicz Kazimierz1959
7.Cyngot Stanisława /Pajączkowska/1962
8.Dźwigałowski Florian1962
9.Bieńko Anna1963
10.Klimaszewska-La Wiesława /Klimaszewska/1963
11.Lalik Bożenna /Kowalska/1963
12.Łukasik Jan1963
13.Obara Roman1963
14.Wyskwar Urszula /Pietrzak/1963
15.Ziułkowska Alina /Jakubasik/1963
16.Głogowska Justyna /Łapacz/1964
17.Kołakowska Barbara1964
18.Kwiatkowski Zenon1964
19.Sprzęczka Jan1964
20.Błachnio Irena /Dworak/1965
21.Cieśla Adam1965
22.Gajdziński Tadeusz1965
23.Komar Janusz1965
24.Malinowski Bogdan1965
25.Płócienniczak Wanda /Rudzka/1965
26.Staroń Jerzy1965
27.Szuchniewicz Lidia /Kryczko/1965
28.Włodarczyk Barbara /Wiśnicka/1965
29.Żaboklicki Tadeusz1965
30.Gałęzowska Halina /Andrzejewska/1966
31.Kania Ewa /Pracz/1966
32.Karasińska Zdzisława1966
33.Krawczyk Leszek1966
34.Latuszek Jan1966
35.Lechniak Wanda1966
36.Poświata Jan1966
37.Pyza Anna /Dunicz/1966
38.Sępka Genowefa1966
39.Uszko Zofia /Jabłońska/1966
40.Babik Jerzy1967
41.Bober Czesław1967
42.Gaładyk Janina /Ukleja/1967
43.Krogulec Jan1967
44.Krzemińska Zofia /Zięcina/1967
45.Krześniak Leszek1967
46.Łagowski Bogdan1967
47.Sopoćko Elżbieta /Andrzejewska/1967
48.Staręga Stanisław1967
49.Wasilewska Halina /Uljasz/1967
50.Wojdat Tadeusz1967
51.Zdrajkowska Janina /Kowalczyk/1967
52.Januszek Halina /Kusak/1968
53.Krogulec Włodzimierz1968
54.Ostasiewicz Wiesław1968
55.Zientecka Wiesława /Andrzejewska/1968
56.Blusiewicz Anna /Wiśnioch/1969
57.Jakubaszek Janina1969
58.Kazimierak Kazimiera /Sobol/1969
59.Ledzińska Maria1969
60.Madej Jan1969
61.Paśnicka Anna /Trzmiel/1969
62.Paziewski Witold1969
63.Pieńkosz Jolanta1969
64.Poczek Tadeusz1969
65.Potrzuska Lidia /Kowalska/1969
66.Rakowska Zofia /Rowicka/1969
67.Zalski Krzysztof1969
68.Błachnio Danuta /Ośko/1971
69.Halicki Leszek1971
70.Kwiecińska Maria /Rybicka/1971
71.Orłowska Wiesława /Krupa/1971
72.Stań Barbara /Śliwecka/1971
73.Strzeżysz Teresa /Ściślak/1971
74.Wróbel Zdzisław1971
75.Czubak Grażyna /Kowalewska/1972
76.Grzybowska-Oleksiak Ewa /Grzybowska/1972
77.Halicka Hanna1972
78.Kiełbus Bogumiła /Staniak/1972
79.Konopka Wanda /Babik/1972
80.Kowalczyk Marek1972
81.Krupa Witold1972
82.Tęcza Teresa /Szczepaniak/1972
83.Urawski Krzysztof1972
84.Zadura Leszek1972
85.Balas Barbara /Gładysz/1973
86.Ciota Henryk1973
87.Czechowska Jadwiga /Biernacka/1973
88.Mikulski Grzegorz1973
89.Pawlak Marianna /Piotrowska/1973
90.Śliwińska Danuta /Stodulska/1973
91.Stoń Stanisław1973
92.Wróbel Grażyna /Wikło/1973
93.Blachnio Stanisława /Wiśnioch/1974
94.Gromoł Andrzej1974
95.Komorek Stanisław1974
96.Koniecka Grażyna /Tomaszek/1974
97.Kostecki Wojciech1974
98.Kowalczyk Zofia1974
99.Lipiec Izabela /Kwaśniak/1974
100.Pałyska Andrzej1974
101.Rękawek Krzysztof1974
102.Włodarczyk Jolanta /Paziewska/1974
103.Barwicka Ewa /Paszkowska/1975
104.Chojna Witold1975
105.Cieśla Teresa /Bieńko/1975
106.Drągowska Urszula /Błachnio/1975
107.Hunikowska Maria /Józwicka/1975
108.Karczewska Jadwiga /Krogulec/1975
109.Karwasik Hanna /Sawicka/1975
110.Kędzierski Piotr1975
111.Kowalczyk Anna /Kędzior/1975
112.Koza Sylwia /Grula/1975
113.Lipiński Andrzej1975
114.Orowiecka Teresa /Gładysz/1975
115.Rokicki Adam1975
116.Sawicka Hanna1975
117.Ślesicka Teresa /Pracz/1975
118.Świtoń Elżbieta /Wiśnicka/1975
119.Tywanek Maria /Mikulska/1975
120.Czechowska Jadwiga /Sobol/1976
121.Dąbrowski Henryk1976
122.Drągowski Stanisław1976
123.Kasznia Halina /Kurach/1976
124.Krzemińska Zofia1976
125.Matusiak Zofia /Jakubowska/1976
126.Nowak Jolanta /Dworak/1976
127.Rudzka Halina /Brzostek/1976
128.Staniak Sylwester1976
129.Stefaniak Barbara /Wieczorek/1976
130.Suszka Maria /Marciniak/1976
131.Szeląg Ewa /Bogucka/1976
132.Urban Irena /Wiśniewska/1976
133.Ziędalska Halina /Wolszczak/1976
134.Dąbała Elżbieta /Pawlik/1977
135.Dębek Agnieszka /Jóźwicka/1977
136.Dębek Hanna /Niewczas/1977
137.Olek Bogdan1977
138.Orechwo Zenon1977
139.Piechota Barbara /Gromoł/1977
140.Rucińska Anna /Kalbarczyk/1977
141.Ściślak Witold1977
142.Surmacz Bogdan1977
143.Tobiasz Tadeusz1977
144.Tywanek Zbigniew1977
145.Wachnicka Aleksandra /Kliczek/1977
146.Ksiezyk Alicja /Majchrzak/1978
147.Majewska Jadwiga /Pośpiech/1978
148.Sosnówka Krystyna /Wróbel/1978
149.Całczyński Mirosław1980
150.Fryc Zofia /Kowalczyk/1980
151.Kowalczyk Maria /Zabiegałowska/1980
152.Pięta Elżbieta /Więckowska/1980
153.Rokicki Jerzy1980
154.Wachnicka Bożena /Olek/1980
155.Władzińska Teresa /Pielak/1980
156.Żochowski Robert1980
157.Lodoń Tomasz1982
158.Pawlak Jerzy1982
159.Głaszczka Andrzej1983
160.Głaszczka Zenona /Olek/1983
161.Matyka Mirosław1983
162.Kowalczyk-Barej Anna /Kowalczyk/1984
163.Kowalewska Mariola /Radziej/1984
164.Łapacz Ewa /Włodarczyk/1984
165.Blachowicz Anna /Półchłopek/1985
166.Czyżewski Jacek1985
167.Zabielska Beata /Zabiegałowska/1985
168.Lodoń Marek1986
169.Śliz Mirosław1986
170.Apolinarska Małgorzata /Śliwecka/1987
171.Gazda Sylwester1987
172.Kwaśniak Beata /Mądra/1987
173.Okwiecinski Grzegorz1987
174.Ośko Andrzej1987
175.Rybicka Lidia /Załęcka/1987
176.Wolszczak Małgorzata /Bożek/1987
177.Babik Dariusz1989
178.Ragus Mirosław1989
179.Komorniczak Ewa /Kania/1990
180.Książek Joanna /Luśnia/1990
181.Kuchler Jolanta /Ćwiklak/1990
182.Kusak Anna /Brzostowska/1990
183.Lodoń Małgorzata /Michalec/1990
184.Nagadowska Agnieszka /Karaś/1990
185.Parzyszek Małgorzata /Urawska/1990
186.Wiązowska Anna /Fal/1990
187.Skoczek Elżbieta /Urawska/1991
188.Dobrowolska Elżbieta /Jankowska/1992
189.Grabowiecka Urszula1992
190.Klimek Izabela /Lis/1992
191.Krupa Jolanta1992
192.Strzeżek Anna /Czechowska/1992
193.Żabczyńska Emilia /Gromadzka/1992
194.Bernatek Małgorzata /Warowna/1993
195.Błachnio Marzena /Kwaśniak/1993
196.Bogucka Kinga /Kasprzak/1993
197.Gładysz Marcin1993
198.Gniadek Agnieszka /Kowalczyk/1993
199.Kwaśniewska Magdalena /Pastwa/1993
200.Lasocka Agnieszka /Wiącek/1993
201.Siejka Anna /Pracz/1993
202.Szczepańska Małgorzata1993
203.Żukowska Małgorzata /Rusak/1993
204.Ambroziak Anna /Wiśnioch/1994
205.Ambroziak Tomasz1994
206.Dziubak Artur1994
207.Filipowicz Mariusz1994
208.Gozdal Dorota /Makowska/1994
209.Kobus Robert1994
210.Kowalczyk Urszula /Gazda/1994
211.Królikowska Agnieszka /Ziendalska/1994
212.Lasota Wioletta /Zowczak/1994
213.Maciejewska Donata /Ostrowska/1994
214.Ptaszyński Artur1994
215.Rusak Paweł1994
216.Wichowicz Paulina /Gugała/1994
217.Wójcik-Mendyk Edyta /Majek/1994
218.Błachnio Magdalena1995
219.Gładysz Monika /Maraszek/1995
220.Gugała Maciej1995
221.Mąkowska Dominika /Jóźwicka/1995
222.Markowska Marzena /Chmielak/1995
223.Rusak Aneta /Nazorek/1995
224.Staś Anna /Kazimierak/1995
225.Tomaszek Marzena /Kwaśniak/1995
226.Zychora Anna1995
227.Babik Jan1996
228.Białecka Mariola /Nozorek/1996
229.Boryń Małgorzata /Błachnio/1996
230.Florczak Agnieszka /Majewska/1996
231.Kamińska Beata /Wojdat/1996
232.Kędzior Tomasz1996
233.Kovac Magdalena /Okwiecińska/1996
234.Rembek Renata1996
235.Sosnowska Agata /Janisiewicz/1996
236.Ukleja Artur1996
237.Ukleja Jarosław1996
238.Leśniewska Alicja /Mądra/1997
239.Ponichtera Ilona /Ukleja/1997
240.Jankowska Anna /Rybicka/1998
241.Krogulec Małgorzata /Mądra/1998
242.Mianowska Małgorzata /Iwanek/1998
243.Wiśnioch Marcin1998
244.Janczak Agnieszka /Gładysz/1999
245.Kondej Renata /Klingert/1999
246.Kowalczyk Magdalena /Dołęzka/1999
247.Majsterek Aleksandra /Stempień/1999
248.Pawelec Dorota1999
249.Proczek Michał1999
250.Prudzyńska Elżbieta /Karaś/1999
251.Skoczylas Agata /Piętka/1999
252.Iwanek Tomasz2000
253.Jaczewski Łukasz2000
254.Stępniewski Adam2000
255.Chmielak Artur2001
256.Dylewska Aleksandra /Trzpil/2001
257.Gładysz Ewa2001
258.Kołaczek Leszek2001
259.Krzemińska Urszula2001
260.Łukasik Paweł2001
261.Marczyńska Ewa /Madejska/2001
262.Ostanek Łucja /Wierzbicka/2001
263.Pawelec Anna2001
264.Żak Monika /Szaniawska/2001
265.Bąkała Łukasz2002
266.Bąkała Monika /Wnuk/2002
267.Brzezińska Ewelina /Chmielak/2002
268.Ciesielska Edyta /Kowalczyk/2002
269.Kępka Magdalena2002
270.Michalec Beata /Kuk/2002
271.Michalec Piotr2002
272.Ostanek Adam2002
273.Starosz Ewa /Bachman/2002
274.Szalast Monika /Gajda/2002
275.Szczerkowska Edyta /Bieńko/2002
276.Urbaniak Monika /Miszczak/2002
277.Zawadzki Karol2002
278.Kasprzak Krystian2003
279.Kornas Beata /Bondel/2003
280.Bachman Małgorzata2004
281.Bielecki Paweł2004
282.Chmielewska Iwona /Bożek/2004
283.Czechowski Daniel2004
284.Domańska Beata2004
285.Kasprzak Izabela /Kazimierak/2004
286.Maćkowiak Maja2004
287.Mączyńska Marta2004
288.Michalec Paweł2004
289.Ostanek Andrzej2004
290.Pawłowski Stanisław2004
291.Pracz Rafał2004
292.Prokop Radosław2004
293.Pyl Dariusz2004
294.Ślesicki Grzegorz2004
295.Władziński Tomasz2004
296.Wojdat Dorota /Kazimierak/2004
297.Kurach Kornelia2005
298.Małachowska Monika /Siembor/2005
299.Rudzki Adam2005
300.Rulak Monika /Karpińska/2005
301.Trzmiel Małgorzata /Pigłas/2007
302.Ukleja Karolina2007
303.Wiśniewska Izabela2007
304.Zduńczyk Karolina2008
305.Frelik Marzena2009
306.Błażejczyk Cezary2011
307.Kalbarczyk Ewelina2011
308.Komar Wioletta2011
309.Kowalska Karolina2011
310.Krupa Krzysztof2011
311.Paziewska Monika2011
312.Szostek Patrycja2011
313.Urawska Barbara2011
314.Rogulska Karolina2012

Absolwent�w chc�cych si� jeszcze zapisa� na Zjazd, prosimy o kontakt z sekretariatem
- tel. 25 682 50 49.

Osoby, kt�re jeszcze nie dokona�y wp�aty, prosimy o jak najszybsze uregulowanie p�atno�ci.