|   r.

























Harmonogram konsultacji i dyżurów w ferie zimowe 2018
13.01.2018|18:46:10
I tydzień 15-19.01.2018
Data Rodzaj zajęć i prowadzący Godzina
15.01.18
Poniedziałek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
K. Zduńczyk 8.00 - 12.00
Doradztwo zawodowe dla kl. II (indywidualnie) A. Zięba 9.30 - 13.30
Hala sportowa A. Zięba 13.30 - 15.30
16.01.18
Wtorek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. polski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
E. Łapacz 8.00 - 14.00
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
K. Zduńczyk,
S. Cyrny
8.00 - 13.20
Historia - dla maturzystów A. Rucińska 9.00 - 11.00
Biologia - dla maturzystów E. Skoczek 9.00 - 12.00
Hala sportowa B. Rutkowska 13.30 - 15.30
17.01.18
Środa
Hala sportowa R. Maćkowiak 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
18.01.18
Czwartek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. polski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
E. Lewandowska 8.30 - 14.00
Hala sportowa J. Wojtasik 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
19.01.18
Piątek
Hala sportowa ks. Ł. Wardak 13.30 - 15.30

II tydzień 22-26.01.2018
Data Rodzaj zajęć i prowadzący Godzina
22.01.18
Poniedziałek
Wiedza o społeczeństwie I. Seremak 9.00 - 13.00
Kurs CISCO budowy komputerów
i sieci komputerowych
J. Zabielski Odwołany
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Seremak 13.30 - 15.30
23.01.18
Wtorek
Programowanie aplikacji
okienkowych w języku Python
J. Zabielski 10.00 - 14.00
Hala sportowa M. Łapacz 13.30 - 15.30
24.01.18
Środa
PRÓBNA MATURA - informatyka
cz. I i cz. II
J. Zabielski 09.00 - 13.00
Hala sportowa M. Łapacz 13.00 - 15.00
25.01.18
Czwartek
Chemia - dla klas II A. Tywanek 9.00 - 11.30
Chemia - dla klas III A. Tywanek 11.30 - 14.00
Ustna PRÓBNA MATURA - j. rosyjski M. Kowalczyk 9.00 - 10.00
J. rosyjski - dla maturzystów M. Kowalczyk 10.00 - 13.00
Hala sportowa E. Gazda 13.30 - 15.30
26.01.18
Piątek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
S. Cyrny 8.00 - 13.30
Geografia - dla klas II M. Pałysa Odwołane
Geografia - dla klas III M. Pałysa Odwołane
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
Hala sportowa A. Grudniak 13.00 - 15.30

Jarosław Zabielski

Skomentuj newsa
Nick:

Komentarz: