|   r.






















Zebranie z Rodzicami uczniów klas trzecich LO
12.02.2018|18:36:18


W dniu 19 lutego 2018 (poniedziałek) o godz. 17:00 odbędzie się zebranie Rodziców uczniów klas 3 LO

- informacja o przygotowaniu młodzieży do egzaminu maturalnego
- omówienie próbnych matur

Obecność Rodziców na zebraniach jest obowiązkowa.
Anna Tywanek
Konkurs na scenariusz filmu promującego szkołę
08.02.2018|18:18:56

Paweł Paziewski
Plan lekcji
08.02.2018|8:35:09


Od poniedziałku 12.02.2018 obowiązuje nowy plan lekcji.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.


Anna Tywanek
Ranking frekwencji
02.02.2018|11:40:57
Zgodnie z WSO klasa o najlepszej frekwencji w danym miesiącu wybiera dzień wolny od pytania i kartkówek.

Ranking frekwencji za miesiąc styczeń 2018

I B LO - 94,81%
II A ZSZ - 85,52%
II A LO - 85,18%
II B LO - 84,68%


Dla klasy I b LO - 14.02.2018 (środa)- dzień wolny od pytania i kartkówek.


Anna Tywanek
Nagroda dla klasy IIa w akcji Góra grosza
31.01.2018|14:17:13
W ramach akcji Góra grosza klasa IIa wygrała dwa dni wolne od pytania i kartkówek. Wybrane dni to 5 i 9 lutego.

Gratulujemy:)
Izabela Krupa
Informacja dla maturzystów
24.01.2018|22:40:51
Termin złożenia ostatecznej deklaracji maturalnej mija 7 lutego 2018 roku.

Po tym terminie nie ma już możliwości dokonywania zmian w deklaracji dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów (z wyjątkiem laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych). W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej z dniem 8 lutego 2018 r. deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.
Anna Tywanek
Zmarła Pani Maria Celej
19.01.2018|15:18:47
Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła Pani Maria Celej.

Świętej pamięci Maria Celej pracowała w naszej szkole w latach 1973-1997 nauczając między innymi geografii.

W pamięci swoich uczniów i wychowanków internatu pozostanie jako osoba uśmiechnięta, życzliwa dla wszystkich, z wielkim zaangażowaniem organizująca wyjazdy i wycieczki szkolne oraz pisząca wiersze.
Wydała kilka tomików swojej poezji: „Z modlitwą w tle”, „Pejzaże słów”, „Pozwólcie tańczyć”, „Tobie wystarczą iskry”, czy „Zapach ziemi”.

Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek (22 stycznia) o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Stoczku Łukowskim.
Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystościach pogrzebowych.

Rodzinie Zmarłej składamy nasze kondolencje i wyrazy współczucia.

Niech spoczywa w pokoju wiecznym...
Jarosław Zabielski
Plan lekcji
18.01.2018|19:48:28


Od poniedziałku 29.01.2018 obowiązuje nowy plan lekcji.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.


Anna Tywanek
Harmonogram konsultacji i dyżurów w ferie zimowe 2018
13.01.2018|18:46:10
I tydzień 15-19.01.2018
Data Rodzaj zajęć i prowadzący Godzina
15.01.18
Poniedziałek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
K. Zduńczyk 8.00 - 12.00
Doradztwo zawodowe dla kl. II (indywidualnie) A. Zięba 9.30 - 13.30
Hala sportowa A. Zięba 13.30 - 15.30
16.01.18
Wtorek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. polski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
E. Łapacz 8.00 - 14.00
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
K. Zduńczyk,
S. Cyrny
8.00 - 13.20
Historia - dla maturzystów A. Rucińska 9.00 - 11.00
Biologia - dla maturzystów E. Skoczek 9.00 - 12.00
Hala sportowa B. Rutkowska 13.30 - 15.30
17.01.18
Środa
Hala sportowa R. Maćkowiak 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
18.01.18
Czwartek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. polski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
E. Lewandowska 8.30 - 14.00
Hala sportowa J. Wojtasik 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
19.01.18
Piątek
Hala sportowa ks. Ł. Wardak 13.30 - 15.30

II tydzień 22-26.01.2018
Data Rodzaj zajęć i prowadzący Godzina
22.01.18
Poniedziałek
Wiedza o społeczeństwie I. Seremak 9.00 - 13.00
Kurs CISCO budowy komputerów
i sieci komputerowych
J. Zabielski Odwołany
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
Hala sportowa I. Seremak 13.30 - 15.30
23.01.18
Wtorek
Programowanie aplikacji
okienkowych w języku Python
J. Zabielski 10.00 - 14.00
Hala sportowa M. Łapacz 13.30 - 15.30
24.01.18
Środa
PRÓBNA MATURA - informatyka
cz. I i cz. II
J. Zabielski 09.00 - 13.00
Hala sportowa M. Łapacz 13.00 - 15.00
25.01.18
Czwartek
Chemia - dla klas II A. Tywanek 9.00 - 11.30
Chemia - dla klas III A. Tywanek 11.30 - 14.00
Ustna PRÓBNA MATURA - j. rosyjski M. Kowalczyk 9.00 - 10.00
J. rosyjski - dla maturzystów M. Kowalczyk 10.00 - 13.00
Hala sportowa E. Gazda 13.30 - 15.30
26.01.18
Piątek
Ustna PRÓBNA MATURA - j. angielski
(w/g listy wywieszonej na tablicy ogłoszeń)
S. Cyrny 8.00 - 13.30
Geografia - dla klas II M. Pałysa Odwołane
Geografia - dla klas III M. Pałysa Odwołane
Hala sportowa I. Krupa 13.30 - 15.30
Hala sportowa A. Grudniak 13.00 - 15.30

Jarosław Zabielski
Konkurs na najlepszą frekwencję - wyniki po pierwszym semestrze
12.01.2018|22:38:16
Aktualny ranking klas w konkursie na najlepszą frekwencję w roku szkolnym 2017/2018

Nagrodą w konkursie jest dofinansowanie wycieczki klasowej.

Klasa% obecności
uczniów
na lekcjach
PKT% obecności
rodziców na wywiadówkach
PKTŚrednia liczba punktów
z zachowania
PKTSuma pkt.
miejsce -
w rankingu
1a LO89,12869,4010164,00422 - 6
1b LO94,491283,3012203,001135 - 1
1c LO89,28982,3011175,00626 - 4
2a LO89,701066,009182,50827 - 3
2b LO90,231154,706231,001229 - 2
2c LO84,23361,507180,70717 - 8
3a LO85,40545,802165,00512 - 9
3b LO86,24653,604196,601020 - 7
3c LO87,27764,308192,30924 - 5
1a BS75,07254,00555,0018 - 11
2a ZSZ84,85450,003133,50310 - 10
3a ZSZ74,33110,001110,0024 - 12

Przy tej samej ilości punktów o miejscu w rankingu decyduje średnia ocen klasy.
Anna Tywanek
< Poprzednia   |   1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56  |   Następna >